Úvod 2016/2017
2016/2017
Školní výlety

29. června 2017 se uskutečnily školní výlety. Vzhledem k velmi nepříznivému počasí se některé z nich musely na poslední chvíli měnit. 1.E a 4.S tak nakonec hrály bowling v S-Centru.

Celý článek...
 
Tradiční fotbalový turnaj EOA.

Na konci každého školního roku se koná fotbalový turnaj EOA. Ani ten letošní nebyl výjimkou, a tak se 28.6. na hřišti ŘEZUZ sešli všichni fotbaloví nadšenci z řad studentů, absolventů i učitelů. 

Celý článek...
 
Státní zkoušky z kancelářského psaní na klávesnici – základní

Dne 29. května u nás proběhly státní zkoušky za přítomnosti zkušební komisařky z Mostu. Zkouškám, jako vždy, předcházela zvýšená nervozita a horečná příprava v posledních dnech. Po večerech a víkendech jsme se setkávali na internetu, a jak je vidět, marná snaha to rozhodně nebyla, protože se můžeme pochlubit 80% úspěšností.

Celý článek...
 
Zkouška Enter z moderní korespondence

Dne 11. května 2017 konalo 40 žáků 3. ročníků zkoušku ENTER z moderní korespondence. Všem žákům se nepodařilo uspět, ale můžeme se pochlubit 90procentní úspěšností.

Celý článek...
 
Slavnostní předání maturitních vysvědčení

Slunečné páteční odpoledne mělo pro EOA, zvláště pak pro její úspěšné maturanty a jejich blízké, ještě jiný rozměr. V 15.00 začalo slavnostní předání maturitních vysvědčení v Knihovním sále zámku Děčín.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 1 z 6