Úvod
Společně to dokážeme

spolecne-logolink

Evropská obchodní akademie se stala partnerem v nově schváleném projektu „Společně to dokážeme“.

V rámci ESF OP LZZ, oblast podpory 2.1 byl Ústeckému kraji schválen další projekt s názvem „Komplexní program podpory mladých lidí na trh práce v Ústeckém kraji“, zkrácený název „SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME“  CZ.1.04/2.1.01/D8.00024, ve kterém se jedním z partnerů stala  Evropská obchodní akademie.

Projekt je určen pro dvě cílové skupiny. První cílovou skupinou jsou uchazeči o zaměstnání absolventi SŠ a VŠ do 20, resp. 25 let věku z regionů Most, Litvínov, Děčín, Varnsdorf, Roudnice nad Labem a Ústí nad Labem. Druhou cílovou skupinu tvoří zájemci o zaměstnání z řad žáků posledních ročníků středních škol z regionů Most, Litvínov, Děčín a Roudnice nad Labem.

Cílem projektu je podpořit aktivní zapojení mladých lidí na regionální trh práce. Účastníkům budou k dispozici poradenské kluby, pomoc osobního poradce, individuální i skupinové poradenství, individuální koučink, setkávání s regionálními zaměstnavateli, pomoc při hledání zaměstnání, motivační kurzy, profesní vzdělávání formou rekvalifikačních kurzů, pracovní ochutnávky u zaměstnavatelů a rozjezd a využití nového multimediálního prostředku YouTube-CV.

Zpráva o růběhu realizace projektu od 1.9.2014 do 30. 4. 2015 zde.