Suplování:   Čtvrtek 6.12.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

akš

akš

akš

akš

akš

akš

akš

   

4.S

akš

akš

akš

akš

akš

akš

akš

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Cihelková Liana

Št

Kj

..

-

Du

Pd

..

   

Kuncová Drahomíra

Kj

Kj

..

-

-

-

-

   

Mejstříková Eliška

..

Ho

....

Tu

..

..

-

   

Němečková Renata

....

Vb

Hj

-

Hj

Hj

..

   

Obermajerová Eva

-

-

-

-

-

-

     

Petrášek Jiří

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Syslová Helena

-

-

..

-

Tu

-

-

   

Štácha Petr

     

Šs

-

       

Tomka Pavel

Du

....

Du

Ho

Du

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Duspivová Věra

2.hod

supl. (To)

EIA

1.E

(37)

 
 

4.hod

supl. (To)

AJL

4.E

(33)

 
 

4.hod

odpadá

CEJ

4.A

 

akce školy

 

5.hod

supl. (Ci)

CEJ

3.A

(24)

 
 

5.hod

odpadá

EST

4.A

 

akce školy

 

6.hod

supl. (To)

HOZ

1.A

(16)

 
 

6.hod

odpadá

ZSV

4.A

 

akce školy

Holečková Veronika

2.hod

supl. (Em)

EKO

3.E

(33)

 
 

5.hod

spojeno (To)

AJL

1.A (1Sk)

(16)

 
 

5.hod

změna

AJL

1.A (2Sk)

(16)

 
 

7.hod

odpadá

AJL

4.S

 

akce školy

Horais Jan

3.hod

spojeno (Nr)

ICT

2.E (1sk)

(43)

 
 

5.hod

supl. (Nr)

PEK

4.E

(35)

 
 

6.hod

spojeno (Nr)

ICT

1.S (2Sk)

(43)

 

Kašparová Alena

1.hod

supl. (To)

EIA

2.E

(32)

 
 

1.hod

odpadá

UCE

4.A (2Sk)

 

akce školy

Kopalová Jiřina

1.hod

supl. (Ku)

NJL

2.A

(17)

 
 

1.hod

odpadá

AJL

4.A (1Sk)

 

akce školy

 

2.hod

supl. (Ci)

NJL

1.S (Nj)

(24)

 
 

2.hod

spojeno (Ku)

RJL

1.S (Rj)

(24)

 
 

7.hod

odpadá

AJL

4.A (2Sk)

 

akce školy

Petrášková Danuše

2.hod

odpadá

UCE

4.S

 

akce školy

 

6.hod

supl. (Ci)

CEJ

4.E

(32)

 

Štácha Petr

1.hod

supl. (Ci)

EST

3.E

(38)

 
 

1.hod

odpadá

MAT

4.S

 

akce školy

Štulcová Soňa

4.hod

supl. (Št)

MAT

3.A

(22)

 

Tučková Martina

4.hod

supl. (Em)

EKO

2.E

(40)

 
 

4.hod

odpadá

EST

4.S

 

akce školy

 

5.hod

supl. (Sy)

ZSV

2.E

(22)

 

Varadinová Bohuslava

2.hod

supl. (Nr)

PEK

2.A

(35)

 
 

2.hod

odpadá

EKO

4.A

 

akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

AJL

1Sk

(16)

spojí

Holečková Veronika

(To)

 

5.hod

AJL

2Sk

(16)

změna

Holečková Veronika

 
 

6.hod

HOZ

 

(16)

supluje

Duspivová Věra

(To)

1.E

2.hod

EIA

 

(37)

supluje

Duspivová Věra

(To)

1.S

2.hod

NJL

Nj

(24)

supluje

Kopalová Jiřina

(Ci)

 

2.hod

RJL

Rj

(24)

spojí

Kopalová Jiřina

(Ku)

 

6.hod

ICT

2Sk

(43)

spojí

Horais Jan

(Nr)

2.A

1.hod

NJL

 

(17)

supluje

Kopalová Jiřina

(Ku)

 

2.hod

PEK

 

(35)

supluje

Varadinová Bohuslava

(Nr)

2.E

1.hod

EIA

 

(32)

supluje

Kašparová Alena

(To)

 

3.hod

ICT

1sk

(43)

spojí

Horais Jan

(Nr)

 

4.hod

EKO

 

(40)

supluje

Tučková Martina

(Em)

 

5.hod

ZSV

 

(22)

supluje

Tučková Martina

(Sy)

3.A

4.hod

MAT

 

(22)

supluje

Štulcová Soňa

(Št)

 

5.hod

CEJ

 

(24)

supluje

Duspivová Věra

(Ci)

3.E

1.hod

EST

 

(38)

supluje

Štácha Petr

(Ci)

 

2.hod

EKO

 

(33)

supluje

Holečková Veronika

(Em)

4.E

1.hod

IEP

   

odpadá

 

(Em)

 

4.hod

AJL

 

(33)

supluje

Duspivová Věra

(To)

 

5.hod

PEK

 

(35)

supluje

Horais Jan

(Nr)

 

6.hod

CEJ

 

(32)

supluje

Petrášková Danuše

(Ci)

 

7.hod

EST

   

odpadá

 

(Ci)

Exkurze Drážďany pro 4. ročník. Dozory Mgr. Kuncová, Mgr. Cihelková, Mgr. Syslová. Zbytek 4. ročníku - výuka podle rozvrhu 4.E.
3.A a 3.E - Ekonomická olympiáda, 3.A- 1. vyučovací hodina, učebna 35, dozor Ing. Petrášková, 3.E - 2.vyučovací hodina, učebny 41 a 43, dozor Mgr. Holečková
2.A, 2.S film A Plastic Ocean (cca 100 minut, zapůjčeno Greenpeace) – učebna č. 40, 5. +6. vyučovací hodina, židle z učebny č. 38, akci zahájí Mgr. Kmínková, dozory Mgr. Štulcová -5. hod., Ing. Kopalová – 6. a 7. hodina - film přesáhne do 7. hodiny pouze o několik minut. Vyučující s třídami odnesou židle zpět do učebny 38 a uklidí třídy.

 

Zpracováno v systému Bakaláři